Sekt Grandioso Gold, Château Valtice, 0.75 l

-11 %
Sekt Grandioso Gold, Château Valtice, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 1904
Oblast Morava
Výrobce Château Valtice
Odruda Cuvée
Kolekce Grandioso Gold
Barva Bílé
Cukr Brut
Zařazení Šumivé víno
Uzávěr Korkový uzávěr
489 Kč s DPH
Množstevní slevy
od 6 ks479 Kč396 Kč
Dostupnost:
Skladem 22 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Sekt GRANDIOSO GOLD byl vyroben tradiční francouzskou metodou, kvašeno v lahvi - METHODE CLASSIQUE - která se používá v Champagni. Sekt obsahuje šupinky 24 karátového ryzího zlata nejvyšší kvality ověřené certifikátem. Tenounké šupinky zlata v sektu působí antibakteriálně, proti zánětům a s pozitivním vlivem na krevní tlak.

Nápoj pro slavnostní příležitost poskytne uživateli neobyčejný zážitek v duálním zpodobnění, kdy po vytažení láhve sektové vizáže, se mu naskytne výjimečný pohled na vznášející se mikroskopické hoblinky ryzího, 24 karátového zdravotnického zlata. To je prvá fáze vjemu při pohledu na „Sekt nad zlato“. Tou druhou je málokomu umožněný výjimečný pocit z přímé konzumace doslovně zlatého nápoje.

Alkohol: 11,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Nejen víno, ale i sekty byly a jsou považovány za lék. A i léčba zlatem byla považována za součást staré Čínské a Indické medicíny (Ájurvéda - "věda života") již před více než 5 tis. lety. Bylo prokázáno, že zlato má mimořádně pozitivní vliv na psychiku a intelekt. Zmírňuje napětí, uklidňuje a pomáhá při ovládání emocí. Zlato má také příznivý účinek na fyzické zdraví: harmonizuje a regeneruje vitální síly v těle, usměrňuje krevní tlak, pomáhá udržovat pevnou stavbu těla i mladistvou elastickou pokožku. Od roku 1935 se používá zlato i u léčby rakoviny. Dodnes je zlato součástí některých léků, ale protože jsou léky se zlatem drahé, příliš se o nich nehovoří.

Tradiční spojení přírodní medicíny s ušlechtilým nápojem nejvyšší kvality nabízí jedinečný sekt CHÂTEAU VALTICE GRANDIOSO GOLD.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
Château Valtice

Château Valtice patří mezi nejvýznamnější tradiční výrobce vín. Současně je největším pěstitelem révy vinné. Vinice mají vynikající polohu, táhnou se podél rakouské hranice od Valtic přes Mikulov, Dolní Dunajovice až k Drnholci. Vinařství ve Valticích začalo provozovat několik šlechtických rodů, od čtrnáctého století se vinice staly majetkem známého rodu Lichtenštejnů. Lichtenštejni rozšířili vinice a svoje vinařství postavili po vzoru francouzského vinařského dominia typu "Chateau". Byly postaveny dva unikátní sklepy, v roce 1430 Zámecký sklep, kde může být uloženo až 700tisíc litrů vína , později v roce 1640 byl vybudován Velký křížový sklep s kapacitou více než 1 milion litrů vína. Akciová společnost Vinné sklepy Valtice vyrobí ročně více než 4 miliony lahví vína, soustřeďuje se především na výrobu přívlastkových vín, známých pod značkou Château Valtice. Vína vyrobená ve společnosti Vinné sklepy Valtice a.s. reprezentují moravské vinařství a získávají nejvyšší ocenění u nás i ve světě .Oblíbené odrůdy jako je Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Rulandské a Sauvignon jsou vyráběny v moderních technologických halách včetně řízeného chlazeného kvašení v nerezových cisternách, ale zároveň dozrávají i v historických sklepích, kde se víno připravuje na chvíli, kdy je stáčeno do lahví a dopraveno k zákazníkům aby přinášelo radost a potěšení.