Sauvignon, Výběr z hroznů, 2023, Vinařství Lahofer, 0.75 l

Nové
Sauvignon, Výběr z hroznů, 2023, Vinařství Lahofer, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 18426
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Odruda Sauvignon
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2023
CNM 24,2
Šarže 6423
Uzávěr Šroubový uzávěr
210 Kč 174 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 9 ks
Přepravní společností:pozítří
Podrobnosti

Harmonické víno s brilantně čistou citronově-zlatavou barvou a intenzivní a osobitou ovocnou vůní po vyzrálých broskvích a angreštu. Aroma tohoto ovoce se zrcadlí i v jeho plné a lehce extraktivní chuti. Ta je díky pikantní kyselině, která vyvažuje vysoký zbytkový cukr, stále svěží a šťavnatá.

Doporučujeme podávat k dezertům a pikantním asijským jídlům.

 

Doporučená teplota podávání: 7 - 9 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 6 let. Hrozny pro výrobu tohoto vína byly sbírány: 11. 10. 2023

Obec: Hostěradice
Trať: Volné pole
Alkohol10,5 % obj
Kyseliny7,4 g/l
Zbytkový cukr50,9 g/l
Bezcukernatý extrakt26,5 g/l
Vinařství Lahofer

V tomto vinařství jsou vína vyráběna z hroznů pěstovaných na vlastních vinicích ve Znojemské vinařské podoblasti vyjma speciální řady francouzských vín. Jde o silnou vinařskou tradici. Vinařství je novým moravským producentem tichých vín. Vína jsou vhodná pro všechny příznivce kvalitních a dobrých vín. Cenově jsou velmi dostupná. Kvality je dosaženo díky moderním metodám a technologiím výroby vín. Vinařství chce být vnímáno jako vinařská klasika. Společnost vznikla ve Znojmě v roce 2003 jako První znojemská vinařská a.s. V roce 2006 po dokončení nového areálu v Dobšicích u Znojma, změnila vlastní značku na Vinařství LAHOFER. Název je inspirován osobností dobšického rodáka, uměleckého řezbáře Jana Lahofera . V roce 2011 se stává třetím největším pěstitelem vinné révy v České republice a v roce 2012 největším pěstitelem révy na Znojemsku. Dnes obhospodařuje 410 hektarů na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole či Lampelberg, kde umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“, kde si můžete adoptovat svou viničnou hlavu, o kterou se sami můžete po celý rok starat. Vinařství Lahofer si například odvezlo Zlatou medaili ze slovenské mezinárodní soutěže vín Muvina 2012 za Pálavu, výběr z hroznů 2011.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení