O nás

Velkovinotéka.cz patří mezi špičku online prodejců vína na českém trhu. Jsme specialisté na menší a střední vinařství. Náš e-shop nabízí především vybraná kvalitní vína z Moravy a Čech, ale v sortimentu najdete také zahraniční vína z nejpopulárnějších vinařských destinací. Nabízíme, tichá i šumivá vína a to v mnoha kategoriích, kterými můžete pohodlně procházet. Všechna nabízená vína máme vždy skladem a samozřejmostí je jejich pečlivé balení a doručení do 2 dnů po ČR. Víno je k osobnímu odběru v Praze a Modleticích připraveno ještě ten samý den. U nás se také dozvíte podstatné informace o každém víně i novinky z vinařského světa.

Tradice internetového obchodu Velkovinotéka.cz sahá až do 90. Let, kdy byla založena společnost Tvin, zabývající se velkoobchodním prodejem nápojů. K obchodu přistupujeme na principech rodinné firmy a hlavním cílem je spokojenost našeho zákazníka. Specializujeme se na menší a střední vinařství, kde se vína vyrábí nejen rukama, ale i srdcem. Naší snahou je poskytnout o každém víně maximum informací, které našeho zákazníka obohatí a žádná lahev pro něj nebude anonymním nápojem. Věříme, že naše nabídka dokáže uspokojit odborníka stejně jako laika, který s vínem teprve začíná. V roce 2017 jsme e-shop Velkovinotéka.cz značně modernizovali, aby byl pro Vás ještě příjemnějším místem k nákupu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení