Chardonnay, 2013, Andean, 0.75 l

Chardonnay, 2013, Andean, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 3075
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Andean
Odruda Chardonnay
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Andean. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Zářivá žlutá barva se zelenými odlesky. Bohaté a silné aroma ananasu a citrónu s dotekem melounu a vanilky. V ústech toto víno přináší příchuť tropického ovoce. Je jemné a svěží s dlouhým a ovocným dozvukem.

Doporučujeme podávat jako aperitiv nebo jako doprovod k rybám, kuřeti, těstovinám či sýrům.

Ruční sklizeň hroznů, odstopkování a třídění. Studená macerace při teplotě 10 °C během pěti hodin, lisování hroznů v pneumatickém lisu, usazení za studena na 36 hodin, přidání vybraných kvasinek, kontrolovaná fermentace při 15 °C po dobu 21 dní, stabilizace, filtrace a lahvování.

Alkohol: 13,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Andean

Andean najdeme ve Vicente López, v oblasti Mendoza v Argentině. Argentina je pátou největší vinařskou zemí světa co se týče velikosti produkce. Vysoká kvalita Andského půdního složení, klimatické podmínky a způsob vinohradnictví zajišťuje Andean vína vynikající kvality. Export neustále roste a Andean je považováno za vinařství s velkou flexibilitou. Hlavním vinařem je od roku 1998 Stephen Damien McEwen. Rozloha jejich vinic je 550 ha. Dalších 1190 ha vinic mají smluvně pronajatých. Andean Vineyards má výrobní závody ve dvou hlavních vinařských oblastech Argentiny: San Juan a Mendoza. Pěstují odrůdy: Malbec, Chardonnay, Merlot, Cabernet a Savignon Blanc.