Cabernet Sauvignon, Molina, Reserva, 2012, Viňa San Pedro, 0.75 l

Cabernet Sauvignon, Molina, Reserva, 2012, Viňa San Pedro, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11721
Země Chile
Výrobce Viňa San Pedro
Kategorie Reserva
Kolekce Molina
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Viňa San Pedro. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Suché víno intenzivní rubínově červené barvy s fialovými odstíny. Výrazné a komplexní aroma černého ovoce se stopami lesních jahod. Zralé švestky a moruše dávají vzniknout výborné chuti se stopami tabáku a vanilky.

Vinifikace: Hrozny se po sklizni nechávají macerovat za nízkých teplot po dobu pěti dní. Fermentace se provádí za kontrolované teploty mezi 25 °C a 26 °C spolu s přidanými ušlechtilými kvasinkami. Následně je víno třikrát denně přečerpáváno přes klobouk. Macerace trvá celkově 20 dní. Víno zraje po dobu 12 měsíců v dubových sudech, z toho je 10 % nových, 60 % sudů druhého řádu a 30 % třetího řádu.

Doporučujeme podávat k jehněčímu a hovězímu masu, zvěřině a sýrům, obzvláště ke camembertu.

Alkohol: 14,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 17 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 8 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,0 % obj
Viňa San Pedro

Společnost byla založena roku 1865. Viña San Pedro je v současné době jedním z největších a nejstarších vývozců chilského vína. San Pedro má více než 1500 osázených hektarů v oblasti Central Valley a v dalších hlavních vinařských oblastech v Chille jako je Elgui, Casablanca, San Antonio-Leyda, Maipo, Cachapoal, Maule a Bío-Bío. Hlavní sklep vinařství se nachází ve městě Molina, v Curicó Valley a je více než 100 let starý. Vinařství bylo vybráno jako „Vinařství roku nového světa“ díky kvalitě svých vín, úspěchu na celosvětovém trhu a také díky rozvoji a dynamice. Portfolio zahrnuje značky: Cabo de Hornos, Kankana del Elqui, Tierras Moradas, 1865 Limited Edition, Castillo de Molina, 35 South a GatoNegro, které se těší velkému úspěchu na zahraničních trzích.