Syrah, Vin de Pays d'Oc, 2011, Arrogant Frog, 0.75 l

Syrah, Vin de Pays d'Oc, 2011, Arrogant Frog, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12475
Země Francie
Výrobce Arrogant Frog
Odruda Syrah
Kategorie Vin de Pays d'Oc
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2011
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Arrogant Frog. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Hluboká purpurová barva s granátovými odlesky je doprovázena vůní zprvu kořenitou, která se vyvine do ovocného nádechu po černém rybízu, fialek a je zakončena tóny opékaného chleba. Víno je tělnaté ale zároveň měkké se sametovými taniny. V chuti zpočátku zralé ovoce s květinovými tóny nahradí v dlouhém závěru kořenitost. Hrozny z 28-46 starých rév byly sklizeno mechanicky během nočních hodin aby nedošlo k předčasné oxidaci.

Doporučujeme podávat ke zvěřině, pečeným masům, grilovaným červeným masům, dušenému hovězímu a středně zralým a velmi zralým sýrům.

Alkohol: 13,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu až 7 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Arrogant Frog

Arrogant Frog nabízí arogantní kvalitu a arogantní cenu. Stručně řečeno, za svou cenu nabízí výjimečnou kvalitu a je rozhodnut na vás udělat dojem. Tento žabák je typický Francouz, ale vyskočí z láhve s postojem a stylem Nového světa. Hrozny pro Arrogant Frog se pěstují v olbasti na prosluněných svazích rozprostřených mezi Středozemním mořem a údolím Hérault. Jean-Claude Mas, vinař a tvůrce této značky spolupracoval na etiketě Arrogant Frog s několika výtvarníky. Postava žabáka je vtipnou karikaturou tradičního staromódního Francouze, který se snaží vypadat elegantně a zároveň rafinovaně. Vinařství je součástí větší vinařské skupiny Paul Mas.