Syrah, Varietal Collection, 2018, Trapiche, 0.75 l

-8 %
Syrah, Varietal Collection, 2018, Trapiche, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14477
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Trapiche
Odruda Syrah
Kolekce Varietal Collection
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
130 Kč
119 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 11 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Víno hluboké červené barvy s intenzivním aroma červeného ovoce. V ústech má sladký nádech s jemným taninem, lehce kořeněné s příchutí ovoce.

Doporučujeme podávat jako doplněk k typickým argentinským pokrmům jako je jehněčí, kůzlečí, uzené jelení maso a kořeněná jídla.

Alkohol: 12,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Trapiche

Trapiche najdeme ve městě Mendoza v Argentině. Vinařství bylo založeno v roce 1883. Jeho zakladatelem byl Tiburcio Benegas, který byl zároveň zakladatelem vinařského průmyslu v Mendoze. Zavedl první zavlažovací systém v provincii. Přivezl z Bordeaux z Francie jemné odrůdy jako jsou Cabernet, Merlot a Cabernet Franc. Vinařství Trapiche bylo vyhodnoceno jako nejlepší výrobce argentinských vín během prvních sedmdesáti let. Rozloha jejich vinic je 1075 ha. Pěstují odrůdy: Malbec, Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Pinot Noir, Syrah, Chardonnay, Merlot, Torrontes, Viognier a Pinot Grigio. Nakupují hrozny od více než 200 nezávislých výrobců z nejlepších vinařských oblastí Argentiny. Trapiche je jedním z největších výrobců vín v Argentině. Dnes vyváží svá vína do více než 80 zemí.