Syrah, Varietal Collection, 2016, Trapiche, 0.75 l

Syrah, Varietal Collection, 2016, Trapiche, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12567
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Trapiche
Odruda Syrah
Kolekce Varietal Collection
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Trapiche. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno hluboké červené barvy s intenzivním aroma červeného ovoce. V ústech má sladký nádech s jemným taninem, lehce kořeněné s příchutí ovoce.

Doporučujeme podávat jako doplněk k typickým argentinským pokrmům jako je jehněčí, kůzlečí, uzené jelení maso a kořeněná jídla.

Alkohol: 12,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Trapiche

Trapiche najdeme ve městě Mendoza v Argentině. Vinařství bylo založeno v roce 1883. Jeho zakladatelem byl Tiburcio Benegas, který byl zároveň zakladatelem vinařského průmyslu v Mendoze. Zavedl první zavlažovací systém v provincii. Přivezl z Bordeaux z Francie jemné odrůdy jako jsou Cabernet, Merlot a Cabernet Franc. Vinařství Trapiche bylo vyhodnoceno jako nejlepší výrobce argentinských vín během prvních sedmdesáti let. Rozloha jejich vinic je 1075 ha. Pěstují odrůdy: Malbec, Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Pinot Noir, Syrah, Chardonnay, Merlot, Torrontes, Viognier a Pinot Grigio. Nakupují hrozny od více než 200 nezávislých výrobců z nejlepších vinařských oblastí Argentiny. Trapiche je jedním z největších výrobců vín v Argentině. Dnes vyváží svá vína do více než 80 zemí.