Sauvignon Blanc, Casillero del Diablo, Reserva, 2014, Concha yToro, 0.75 l

Sauvignon Blanc, Casillero del Diablo, Reserva, 2014, Concha yToro, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 1858
Země Chile
Výrobce Concha yToro
Odruda Sauvignon Blanc
Kategorie Reserva
Kolekce Casillero del Diablo
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Concha yToro. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Toto víno má jasnou, žlutozelenou barvu a osvěžující vůni po citrusech, zeleném jablku a bylinkách. Chuť je svěží, ovocná s dobrou strukturou komplexního vína.

Doporučujeme podávat jako aperitiv nebo k rybám, plodům moře a k bílým masům.

Alkohol: 13,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Concha yToro

Concha y Toro je vinařství v oblasti Aconcaqua v Chile. Vinařství bylo založeno v roce 1883. Založil ho podnikatel Don Melchor Concha y Toro, který přivezl vinnou révu z francouzské oblasti Bordeaux. Po jeho smrti přebírá vedení jeho syn Juan Enrique Concha Subercaseaux. V roce 1957 nastupuje do společnosti významný podnikatel Eduardo Guilisasti Tagle. Za jeho 40leté působnosti zavedl nové technologie. V roce 1993 zakládají dceřinou společnost Viña Cono Sur. Dnes je Concha y Toro jednou z patnácti největších vinařských firem na světě. Vyváží víno do 110 zemí světa. Na výrobu bílých vín pěstují odrůdy: Chardonnay, Sauvignon Blanc a Riesling. Na výrobu červených vín: Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah, Carmenere a Pinot Noir (Rulandské modré).