Saperavi, Gagelani, 2016, Grusignac, 0,75 l

Saperavi, Gagelani, 2016, Grusignac, 0,75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14813
Země Gruzie
Výrobce Grusignac
Odruda Saperavi
Barva Červené
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Uzávěr Korkový uzávěr
200 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 17 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Víno je bohaté na zralé, zaoblené fenoly a dobře se pije i přes vyšší obsah alkoholu. Gagelani má komplexní vůni bobulí, francouzských švestek a černého rybízu, která je doplněna jemnými vanilkovými a karafiátovými tóny. Má příjemnou a plnou chuť, která na jazyku přetrvává i několik hodin. Toto víno odhaluje nejlepší vlastnosti hroznů Saperavi.

Doporučujeme podávat ke grilovaným steakům.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 8 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,6 g/l
Zbytkový cukr19,6 g/l
Grusignac

Grusignac je jedním z vinařství združených pod korporací JSC Kindzmarauli jehož historie sahá až do roku 1533, kdy bylo založeno carem Levanem. Tím patří mezi nejstarší vinařství nejen v Gruzii, ale i na světě. Nachází se v nejznámější vinařské oblasti Gruzie - Kachetii. Vinná réva je zde pěstována na jižních svazích Kavkazu při hranicích s Ruskem. Grusignac nabízí širokou nabídku vín, která je vhodné mít po ruce pokaždé, když dostanete chuť na sklenici vína. Díky ideálním podmínkám pro pěstování vína, které v Gruzii panují, máte možnost ochutnat kvalitní vína za velmi příjemnou cenu.