Pinot noir, Vin de Pays d'Oc, 2013, Arrogant Frog, 0.75 l

Pinot noir, Vin de Pays d'Oc, 2013, Arrogant Frog, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13157
Země Francie
Výrobce Arrogant Frog
Odruda Pinot noir
Kategorie Vin de Pays d'Oc
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Arrogant Frog. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Toto skvostné víno provází jiskrná krásná granátově červená barva a velmi elegantní vůně po červených bobulích, třešních s lehce kořenitými tóny se špetkou vanilky. Jedná se o středně tělnaté víno se zralými taniny a kyselinkou, vhodné k dalšímu zrání. Nabízí velmi delikátní aroma a dlouhotrvající dojem. Hrozny byly sklizeny v regionu Languedoc z 15 let starých rév v odrůdě Pinot Noir, a to mechanickou cestou v nočních hodinách, aby se zamezilo předčasné oxidaci.

Doporučujeme podávat ke grilovaným masům jako jehněčí, telecí, vepřové nebo zvěřina či měkkým sýrům.

 

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Arrogant Frog

Arrogant Frog nabízí arogantní kvalitu a arogantní cenu. Stručně řečeno, za svou cenu nabízí výjimečnou kvalitu a je rozhodnut na vás udělat dojem. Tento žabák je typický Francouz, ale vyskočí z láhve s postojem a stylem Nového světa. Hrozny pro Arrogant Frog se pěstují v olbasti na prosluněných svazích rozprostřených mezi Středozemním mořem a údolím Hérault. Jean-Claude Mas, vinař a tvůrce této značky spolupracoval na etiketě Arrogant Frog s několika výtvarníky. Postava žabáka je vtipnou karikaturou tradičního staromódního Francouze, který se snaží vypadat elegantně a zároveň rafinovaně. Vinařství je součástí větší vinařské skupiny Paul Mas.