Grüner Silvaner, Qualitätswein, 2015, Weingut Markus Pfaffmann, 0.75 l

-13 %
Grüner Silvaner, Qualitätswein, 2015, Weingut Markus Pfaffmann, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12168
Země Německo
Oblast Pfalz
Odruda Grüner Silvaner
Kategorie Qualitätswein
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Uzávěr Šroubový uzávěr
240 Kč
209 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Víno má příjemnou vůni s tóny zeleného jablka, banánů a ananasu. V chuti je víno štavnaté a svěží s jemnými tóny bylinek a minerality.

Alkohol: 12,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je vnohdé k archivaci po dobu 2 - 4 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Weingut Markus Pfaffmann

Po 2. světové válce se farmář Karl Pfaffmann rozhodl věnovat více pozornosti pěstování vína a roku 1955 vyrobil své první víno. V roce 1968 skončil s pěstování zemědělských plodin, chovem hospodářských zvířat a zaměřil se pouze na víno. Poté bylo v roce 1974 vybudováno úplně nové vinařství. Z rodinného vinařství jeho syn Helmut následně vytvořil moderní vinařství a k dnešnímu dni se stará výhradně o prodej svých vín. Výrobu vína a vinice nechal na starosti svému synovi Markusovi. Markus zúročuje své studium na vinařské škole Fachhochschule Geisenheim a všechny získané vědomosti a zkušenosti aplikuje do rodinného podniku. Kvalita vín jde velmi rychle nahoru a vína získávají významná ocenění, jako např.: “Gourmet”, “Vinum”, “Gault Millau Wine Guide”. V současné době se vinařství rozkládá na 42 hektarech vinic, které vyprodukují 350 tisíc lahví ročně.