Cuvée, Serie A, 2013, Familia Zuccardi, 0.75 l

-38 %
Cuvée, Serie A, 2013, Familia Zuccardi, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12458
Země Argentina
Oblast Mendoza
Podoblast Uco Valley
Výrobce Familia Zuccardi
Odruda Cuvée
Kolekce Serie A
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Uzávěr Šroubový uzávěr
339 Kč
209 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 12 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Odrůdové složení: Chardonnay 75 % x Viognier 25 %

Suché víno žluté barvy se zelenými odlesky. Je v něm cítit intenzivní aroma plodů jako je ananas, bílá broskev a meruňka, s citrusovými stopami. Víno je svěží s dobře vyváženými kyselinkami a příjemným ovocitým dozvukem.

Hrozny se ponechají macerovat za nízkých teplot, následně se lisují a přidají se vybrané kvasinky. Chardonnay je fermentováno po dobu 6 měsíců ve francouzských sudech, Viognier v nerezových tancích.

Alkohol: 13,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Familia Zuccardi

Familia Zuccardi je rodinná společnost založená roku 1963 inženýrem Albertem Zuccardim. V tehdejší době začal výsadbu révy ve městě Maipú (provincie Mendoza) a experimentoval se zavlažovacím systémem své vlastní tvorby na základě metody používané v Kalifornii. V září roku 2007, zařadil prestižní magazín DECANTER Josého Alberta a Sebastiana Zuccardiho mezi pět nejvlivnějších osobností argentinského vinařského světa. Čtyřicet pět let po založení společnosti, toto víno přestavuje tři generace spojené vášní pro víno. Vinařství vlastní vinice převážně v Uco Valley, kde je chladné a suché klima s širokým rozmezím teplot. Kombinace mikroklimatu, nadmořské výšky, typu půdy a péčí o vinice dává vzniknout vínům s vlastní identitou a krásným rukopisem.