Cuvée, Passeport, AOC, 2014, Barton & Guestier, 0.75 l

Cuvée, Passeport, AOC, 2014, Barton & Guestier, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11851
Země Francie
Oblast Bordeaux
Odruda Cuvée
Kategorie AOC
Kolekce Passeport
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Barton & Guestier. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Odrůdové složení: 80 % Sauvignon Blanc x 20 % Semillon

Suché víno křišťálově čiré barvy se zlatavými odlesky. Svěží a živá vůně, rozvíjející silné ovocité aroma (meruňky, grapefruit). Delikátní tóny toustů a vanilky se uvolní při zatočení sklenkou. Intenzivní chuť s vjemem broskví, meruněk a bílých květů. Skvělé cuvée kombinující svěžest Sauvignon Blancu s opulentností Semillonu s dlouhým přetrvávajícím dozvukem. Moderní bílé víno s velmi dobrou vyvážeností křehkosti a bohatosti.

Doporučujeme podávat k plodům moře, k rybám nebo drůbeži.

Vinifikace: Odstopkování a třídění hroznů, macerace za studena na slupkách, kvašení za nízké teploty - 50 % v nových dubových barelech a 50 % v dubových kádích.

Alkohol: 12,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Barton & Guestier

Vinařství s více než třemi stoletími zkušeností. Jedná se o první francouzskou vinařskou značku, která je známá po celém světě. Značka těchto vín zaručuje kvalitu a ujistí tím při konzumaci každého vinaře. Nabídka vín je různorodá z vinařských oblastí: Bordeaux, Loire Valley, Burgundsko, Beaujolais, Rhône Valley, Languedoc, Gaskoňsko a Korsika. Široká škála vín uspokojí jak přiležitostného spotřebitele vína až po znalce vína. Vinařství disponuje nejlepším terroir s nejlepší expozicí. Dosahují optimálního zrání hroznů, které jsou po dozrání ihned zpracovány. Vína z tohoto vinařství jsou výjimečná..