Cabernet Sauvignon / Merlot, Bag in Box, 2018, Tarapaca, 3 l

Cabernet Sauvignon / Merlot, Bag in Box, 2018, Tarapaca, 3 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16365
Země Chile
Výrobce Tarapacá
Odruda Cuvée
Kolekce Bag in Box
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2018
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Tarapacá. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Tato excelentní kombinace Cabernetu a Merlotu byla kvašena v nerezových tancích, aby bylo dosaženo hluboké barvy a udrženo její delikátní a dlouhotrvající ovocné aroma.

Doporučujeme podávat k různým úpravám vepřového a hovězího, ideálně grilovanému.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Vakuový sáček s výpustným ventilem v kartonovém obalu dokáže udržet jedinečnost vína až 6 týdnů po otevření ve stejné kvalitě. Délka skladování neotevřeného vína je 1 rok.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Tarapacá

Tarapacá najdeme ve městě Isla v Maipo Valley, v oblasti Central Valley v Chile. Společnost byla založena v roce 1874. Jejím zakladatelem je Francisco de Rojas. V roce 1892 získal vinařství Manuel Zavala-Melendez a změnil název na Viña Tarapacá (na počest chilské provincie stejného jména). Vinice jsou osázeny francouzskými odrůdami. Vlastní 600 ha vinic v oblasti: Maipo Valley, Casablanca a Leyda. Viña Tarapacá je jedním z nejtradičnějších a nejstarších vinařství v Chile. Od roku 2008 je součástí VSPT Wine Group. Chile je druhý největší vývozcem vína. Vyváží víno do více jak 60 zemí.