winesave® PRO + zátka

Náš tip
winesave® PRO + zátka
Vlastnosti
ID produktu 12222
Zařazení Vinařské potřeby
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

winesave® PRO je nejlepší možné řešení pro uchovávání otevřených lahví vína v nejlepším stavu až po dobu několika týdnů od otevření lahve. Oxidace a následné zkažení otevřeného vína je nyní minulostí.

Chrání otevřené lahvové víno pomocí vrstvy čistého, inertního a pachově neutrálního plynu - argonu (který je 2,5krát těžší než vzduch). Aplikace winesave® PRO do otevřené lahve zabrání oxidaci vína a tím ochrání celkový charakter vína co se týká barvy a chuti až po dobu několika týdnů

winesave® PRO nepoužívá žádné hnací plyny, uhlovodíky ani jiné příměsi, které by mohly ovlivnit kvalitu Vašeho vína. metoda byla vyzkoušena a je s oblibou využívána nejvýznamnějšími světovými vinařstvími už po desetiletí.

 

Díky tomuto produktu může uchovat několik otevřených lahví najednou a dopřát si dostatek času na jejich ochutnání a porovnání. Tento produkt používají i profesionálové v nejlepších českých barech a vinárnách. Doporučujeme jej také jako originální a hodnotný dárek pro všechny milovníky kvalitních vín. Ke každému balení nyní také originální winesave® PRO zátka na otevřenou lahev. Balení vystačí až na 100 použití.

 

Výhody:

  • profesionální využití v pohodlí domova
  • uchování otevřeného vína až po několik týdnů
  • jednoduchá obsluha
  • ideální dárek
  • vystačí až na 100 použití

 

Zobrazit méněZobrazit více