Veltlínské zelené, Oranžové, Pure, Vinařství Hrabal, 0.75 l

Veltlínské zelené, Oranžové, Pure, Vinařství Hrabal, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15354
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Naturální víno
Barva Oranžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 02/18
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Hrabal (Pelvins). Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno má zlatooranžovou barvu zapadajícího slunce. Plná citrusová vůně s jemnými tóny kořenitého dřeva je doplněna o chuť dužiny vyzrálého žlutého melounu. Toto naturální víno je nefiltrované, minimálně sířené a vyrobené z hroznů z ekologicky spravovaných vinohradů.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Alkohol14,0 % obj
Kyseliny5 g/l
Vinařství Hrabal (Pelvins)

Bratři Hrabalovi založili novou firmu i stejnojmennou značku s přesvědčením, že i na Moravě se mohou vyrábět vína světových parametrů. S příchodem nového tisíciletí jsme cítili potřebu v naší rodině udělat krok vpřed směrem k modernějšímu způsobu pěstování vinné révy a také udělat mnoho změn ve vlastní výrobě. Mnoho se od té doby změnilo. Co ale zůstalo, je důraz na zachování odrůdového, terroárního a čistého projevu vína. Každý rok se víc a víc zaměřujeme na obnovení přirozeného života ve vinici tak, abychom mohli sklízet hrozny s velkým potenciálem a lidem dávat na stůl přírodní plná a výrazná vína. Část našich vinic proto obhospodařujeme v režimu bio produkce.

Samostatná značka Pelvins, pod kterou vyráběla vína mladší generace rodiny Hrabalů, byla v roce 2019 začleněna přímo pod Rodinné vinařství Hrabal a tato vína tak najdete již pod jedním společným názvem.

Zákazníci k tomuto zboží kupují