Poznejte Arte Vini - znojemská vína v rakouském stylu

Vytvořeno14.02.2023
Poznejte Arte Vini - znojemská vína v rakouském stylu

Přivítejte s námi nové vinařství v nabídce. Arte Vini vás osloví nejen nápaditou etiketou, ale především špičkovým vínem v každé lahvi.

 

Arte Vini je moderní vinařství, které najdete v Novém Šaldorfu kousek od Znojma. Většina vín pochází z místních vyhlášených vinic, další pak z oblasti Velkých Pavlovic. Vína z naskladněné řady premium se pyšní krásně odrůdovým charakterem, vysokou kvalitou, harmonií a elegancí, která Vás bude bavit s každým dalším napitím.

Doporučujeme novinky vyzkoušet v degustačním balíčku.


Do nabídky jsme zařadili například Veltlínské zelené, které zrálo jak v nerezu, tak částečně i v dubovém sudu. V ročníku 2019 se jedná již o perfektně nazrálé víno, které Vám svým projevem připomene například špičkové rakouské Smaragdy z Wachau.


Z bílých vín je v nabídce také Ryzlink rýnský, Sauvignon Blanc z VOC Znojmo nebo lehce sladší Pálava. Pokud hledáte víno na větší akci vyzkoušejte také Bag in Box GREEN.


Do nabídky jsme zařadili také dvě červená vína. Jemnější a přístupnější Frankovku z VOC Modré hory a Pinot Noir, který zrál 12 měsíců v dubovém sudu a právě teď je v té nejlepší kondici.


Specialitou je pak oranžové víno z Pálavy. Pokud jste zatím nepronikli do tajů naturálních oranžových vín, tak Orange Reserve je skvělým vstupem do této kategorie. V lahvi najdete intenzivní suché víno s tóny vyzrálého žlutého ovoce a koření. Po osmi týdnech macerace hroznů, byl mošt zpracován samotokem bez lisování a následně zrál v dubovém sudu více než 12 měsíců.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení