Tramín červený, Bag in Box, Zemské, 2018, Zlomek & Vávra, 5 l

Tramín červený, Bag in Box, Zemské, 2018, Zlomek & Vávra, 5 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15892
Oblast Morava
Výrobce Zlomek & Vávra
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2018
CNM 24,6
Šarže 24/18
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zlomek & Vávra. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Tradičně aromatický Tramín s vyšším zbytkovým cukrem ve výhodném balení. Vysoce kvalitní víno, jehož hrozny dosáhly při sběru cukernatosti 24,6 °(výběr z hroznů).

 

Doporučená teplota podávání: 9 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla.

Vakuový sáček s výpustným ventilem v kartonovém obalu dokáže udržet jedinečnost vína až 6 týdnů po otevření ve stejné kvalitě. Délka skladování neotevřeného vína je 1 rok.

 

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,0 % obj
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.