Sauvignon, Pozdní sběr, 2013, Vinařství pod Hradem, 0.75 l

Sauvignon, Pozdní sběr, 2013, Vinařství pod Hradem, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8318
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Odruda Sauvignon
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 414
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství pod Hradem. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Zelenožlutá barva značí mladost vína. Vůně připomíná pupen černého rybízu, kopřivy a josty. Chuť je šťavnatá, svěží s harmonickou kyselinkou v závěru.

Doporučujeme podávat k různým úpravám ryb nebo k porkmům s chřestem.

Ocenění:

  • Vinum Gradecense 2014 - zlatá medaile

Obec: Klentnice
Trať: Pod Klentnicí

Alkohol: 13,5 % obj.
Zbytkový cukr: 7,8 g/l
Kyseliny: 8,7 g/l

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Tohoto vína bylo vyrobeno 1833 lahví.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Klentnice
Trať: Pod Klentnicí
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny8,7 g/l
Zbytkový cukr7,8 g/l
Vinařství pod Hradem

Vinařství pod Hradem najdete v obcích Klentnice a Pavlov, nacházejících se uprostřed známých a velice zajímavých pálavských přírodních lokalit. Vinařství pod Hradem je rodinné vinařství a produkuje vína výhradně z vlastních vinic, které spadají pod mikulovskou podoblast. V nabídce vinařství najdete špičková přívlastková vína vysoké kvality a velkou novinkou je zakoupení plnící linky na tzv. Bag in boxy, která je nejmodernější v ČR. V Bag in boxech najdete kvalitní vína vyšší kategorie z odrůd Rulandské šedé, Chardonnay, Svatovavřinecké, Merlot apod. Vína z Pálavy jsou jedinečná a vína z Vinařství pod Hradem jsou toho důkazem.