Hibernal, Výběr z bobulí, 2017, Zlomek - Vávra, 0.75 l

-7 %
Hibernal, Výběr z bobulí, 2017, Zlomek - Vávra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14120
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Zlomek & Vávra
Odruda Hibernal
Kategorie Výběr z bobulí
Kolekce Okamžiky
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 20/17
Uzávěr Korkový uzávěr
365 Kč
339 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Tuto lahev se nám podařilo naplnit létem. Ze začátku června, kdy je lípa v plném květu a bzučí ko-lem včely, zavařujeme meruňkovou marmeládu nebo grilujeme ananas. Všechno tyto aspekty v ní najdete. Jeho jemně ovocně květinová vůně vás bude jednoduše bavit v každém ročním období. Víno, které se pro vás stane atraktivní pro každou příležitost.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 6 let od lahvování.

 

Kolekce Okamžiky

Některé věci samovolně vyplynou. To se stalo právě u našich produktů z řady Okamžiky. Vznikly pro vzácné příležitosti a můžeme díky nim ukázat, jaké speciality lze z našich vlastních hroznů vyrobit. Doporučujeme všem gurmánům a lidem otevřeným novým chutím. Do kolekce Okamžiky zařazujeme nejlepší vína ze sklepa dle velmi pečlivého výběru Libora, Petra, Tomáše a Radka.

 

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Bulhary
Trať: Nad sklepy
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny7,9 g/l
Zbytkový cukr33,6 g/l
Bezcukernatý extrakt25,6 g/l
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.