Frankovka, Zemské, 2014, Château Lednice, 0.75 l

Frankovka, Zemské, 2014, Château Lednice, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9752
Oblast Morava
Výrobce Château Lednice
Odruda Frankovka
Kategorie Zemské
Barva Růžové
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Šarže L1409/4
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Château Lednice. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno má jiskrnou staro-růžovoubarvu. Ve vůni se objevují vůně zralých třešní a kvetoucí smetanky lékařské. Plná, výrazná chuť červeného zahradního ovoce je doplněna svěží, příjemnou kyselinou.

Doporučujeme podávat k zeleninovým i ovocným salátům nebo těstovinám s drůbežím masem.

Alkohol: 12,0 % obj.
Zbytkový cukr: 15,4 g/l
Kyseliny: 7,7 g/l

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny7,7 g/l
Zbytkový cukr15,4 g/l
Château Lednice

Vinice vinařství Château Lednice se rozkládají v oblasti Lednicko-valtického areálu. Nejrozšířenější odrůda, kterou společnost zpracovává je Rulandské šedé. Toto víno, které je pěstováno ve vyhlášených tratích Jižní svahy a U Cihelny ve Valticích dosahuje opravdových kvalit. Další důležitou odrůdou je Tramín červený z trati Ve Starých v Lednici. Vinařství Château Lednice vyrábí také víno z hroznů univerzitních vinic Mendelovy univerzity, zahradnické fakulty. Víno se pěstuje a zpracovává dle zásad integrované produkce tzn. ekologicky s úctou k přírodě. Víno, které firma vyrábí je dodáváno v typických lahvích typu Schlegel, do kterých je víno stáčeno odedávna. Vinařství je také provozovatelem zajímavého sklepního podzemí - Valtického Podzemí, které vzniklo rekonstrukcí části historických sklepů a jejich propojení. Sklepení má délku přes 700 metrů a můžete zde ochutnat všechna vína z vinařství Château Lednice. Společnost vystavuje svá vína na vinařských soutěžích doma i v zahraničí a pravidelně získává řadu ocenění.