Frankovka rosé, Bag in Box, Jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 5 l

Frankovka rosé, Bag in Box, Jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 5 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16161
Oblast Morava
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Frankovka
Kategorie Zemské
Kolekce Bag in Box
Barva Růžové
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché víno
369 Kč 305 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 5 ks
Přepravní společností:pondělí 17.6
Podrobnosti

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Vakuový sáček s výpustným ventilem v kartonovém obalu dokáže udržet jedinečnost vína až 6 týdnů po otevření ve stejné kvalitě. Délka skladování neotevřeného vína je 1 rok.

Alkohol13,0 % obj
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení