Chardonnay, BIO, Pozdní sběr, 2013, Vinařství Popice, 0.75 l

Akce
Chardonnay, BIO, Pozdní sběr, 2013, Vinařství Popice, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8841
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Odruda Chardonnay
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce BIO
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže PO213
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Popice. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Plné, minerální víno se světle zelenožlutou barvou a příjemnou ovocnou vůní zralého žlutého peckového ovoce. V chuti nacházíme tóny čerstvých vlašských ořechů. Vyváženost přírodní kyseliny, cukru a alkoholu, přináší vjem harmonické a lahodné chuti.

Obec: Popice
Trať: Panenský kopec

Alkohol: 12,5 % obj.
Zbytkový cukr: 7,1 g/l
Kyseliny: 8,8 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu svtla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Popice
Trať: Panenský kopec
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny8,8 g/l
Zbytkový cukr7,1 g/l
Vinařství Popice

Vinařství Popice je nově založená vinařská společnost. Jejím zájmem je moderní způsob zpracování vína nejvyšší kvality z bioprodukce. Navázali spolupráci s předním vinařstvím v této kategorii, které klade velký důraz na vypěstování a zpracování kvalitní suroviny a zároveň se podílí na projektu ochrany přírody ekologizací vinohradnictví. Nepoužívá tedy k ošetřování vinohradu žádné chemické, ale pouze biologické prostředky. V rámci této spolupráce vznikají vína s nejvyšší kvalitou hroznů. Vinařství Popice je zaměřeno především na typické odrůdy této vinařské oblasti. Právě proto najdete v kolekci tradiční odrůdy jako je Muškát moravský, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Sauvignon, Tramín červený a Pálava.