Veltlínské červené rané, Kabinet, 2022, Vinařství Volařík, 0.75 l

Veltlínské červené rané, Kabinet, 2022, Vinařství Volařík, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 18164
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Odruda Veltlínské červené rané
Kategorie Kabinet
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2022
CNM 20,4
Šarže 2017
Uzávěr Šroubový uzávěr
200 Kč 165 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 8 ks
Přepravní společností:úterý 25.6
Podrobnosti

,,Večerce“ dominuje šťavnatost zralé kdoule, citrusů a vůně vápencové minerálnosti. Ovocná chuť je plná citrusových plodů, sladkosti po tropickém ovoci a hravé kořenitosti, která výborně doplní každou kuchyni.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Hrozny pro výrobu tohoto vína byly sbírány: 14.10.2022

Obec: Bavory
Trať: Růžová
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny7,9 g/l
Zbytkový cukr5 g/l
Bezcukernatý extrakt27 g/l
Vinařství Volařík

Vinařství Volařík najdeme v Mikulově na Moravě. Vinařství původně založil Leopold Volařík po konci druhé světové války. Seznámil se s rodinou Schultzovou, od které se naučil vinohradnickému a vinařskému umění. Vinařství bylo přerušeno kolektivizací a nástupem komunistického režimu. Po revoluci v roce 1989 byly vráceny vinice původním majitelům, a tak v roce 2007 zakládá Vinařství Volařík Ing. Miroslav Volařík. V roce 2001 a 2008 založil nové vinice. V integrované produkci dnes obhospodařují 80 ha vlastních vinic. Z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Většina vinic leží na teplých svazích Pavlovských vrchů. Vyrábí přívlastková, zejména bíla vína. Pěstují více než 12 odrůd. Jsou to: Chardonnay, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Svatovavřinecké, Tramín červený, Veltlínské červené rané a Veltlínské zelené. Při pěstování kladou důraz na kvalitu hroznů, terroir, dobrý přístup jak k hroznům, tak i vinicím. Hrozny sbírají výhradně ručně a dopravují je do vinařství pod suchým ledem. Používají nejnovější technologie. Od roku 2011 jsou členem Aliance vinařů V8. Vinařství sklízí úspěchy na tuzemských i zahraničních soutěžích.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení