Velká červená slípka, Barrique, 2018, Sing Wine, 0.75 l

Velká červená slípka, Barrique, 2018, Sing Wine, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16666
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Sing Wine
Odruda Cuvée
Kategorie Zemské - barrique
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2018
Šarže 45-18
Uzávěr Korkový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Cuvée z odrůd Frankovka 40 %, Zweigeltrebe 40 % a Rulanské modré 20 %. Víno zrálo 16 měsíců ve francouzských sudech barrique. 

Velká červená slípka je víno regionální certifikace reprezentující největší vinařskou obec Velké Bílovice. Cuvée nejméně ze dvou odrůd (FR, ZW nebo RM) s vůní i chutí, které jsou typické po daných odrůdách. Ve víně bude rozpoznatelná vůně i chuť po toustování pocházejícího výhradně z vypálení sudů, ale nesmí převládat nad odrůdovým projevem. Na výrobu byly použity pouze ručně sklizené hrozny z Velkých Bílovic.

Doporučujeme podávat k masitým jídlům.

 

Doporučená teplota podávání: 13 - 15 °C

Skladujte při teplotě 10 - 12 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Obec: Velké Bílovice
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny5,9 g/l
Zbytkový cukr0,5 g/l
Sing Wine

Sing Wine je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Velkých Bílovicích na Moravě. Vinařství založil Tomáš Tetur v roce 1995 a navázal tak na rodinnou tradici pěstování vína. V roce 2011 se vinařství přejmenovalo na vinařství Sing Wine s.r.o. Jejím majitelem je nadále Tomáš Tetur. Původně se vinařství věnovalo výrobě sudových odrůdových vín. Postupně přešli na vína lahvovaná, jakostní. Jejich prioritou jsou vína přívlastková. Hrozny sklízejí z vlastních vinic. Rozloha jejich vinic je v současné době 9 ha. Ve vinařství používají jak nerez, tak i plast nebo laminátové nádoby, dubové a barrique sudy. Vína jsou stáčena na automatické a etiketovací lince od firmy Zamma-Sudy s.r.o. Vyrábějí také vína s nižším obsahem alkoholu a vysokým zbytkovým cukrem. Jejich vína jsou lehká a mají ovocný charakter.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení