Tramín červený, Výběr z hroznů, 2020, Vinařství Lahofer, 0.75 l

Tramín červený, Výběr z hroznů, 2020, Vinařství Lahofer, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16694
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
CNM 25
Šarže 23020
Uzávěr Šroubový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Tanto Tramín červený se svojí zařivě slámovou až zlatavou barvou vás omámí pestrostí jedinečných vůní. Těm jednoznačně dominují tóny růže, liči, bezového květu a výrazné aroma hřebíčku. Plná a intenzivní chuť je sympaticky nasládle kořenitá, dokonale sladěná e šťavnatou kyselinkou a dlouhým medově zázvorovým koncem.

Doporučujeme podávat s pikantní paštikou, husími nebo kachními játry, thajskou kuchyní či sýry s modrou plísní.

Ocenění:

  • AWC Vienna 2021 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 let. Hrozny pro výrobu tohoto vína byly sbírány: 22.10.2022

Obec: Dyjákovice
Trať: Vinohrady
Alkohol10,0 % obj
Kyseliny6,7 g/l
Zbytkový cukr45,7 g/l
Bezcukernatý extrakt27,1 g/l
Vinařství Lahofer

V tomto vinařství jsou vína vyráběna z hroznů pěstovaných na vlastních vinicích ve Znojemské vinařské podoblasti vyjma speciální řady francouzských vín. Jde o silnou vinařskou tradici. Vinařství je novým moravským producentem tichých vín. Vína jsou vhodná pro všechny příznivce kvalitních a dobrých vín. Cenově jsou velmi dostupná. Kvality je dosaženo díky moderním metodám a technologiím výroby vín. Vinařství chce být vnímáno jako vinařská klasika. Společnost vznikla ve Znojmě v roce 2003 jako První znojemská vinařská a.s. V roce 2006 po dokončení nového areálu v Dobšicích u Znojma, změnila vlastní značku na Vinařství LAHOFER. Název je inspirován osobností dobšického rodáka, uměleckého řezbáře Jana Lahofera . V roce 2011 se stává třetím největším pěstitelem vinné révy v České republice a v roce 2012 největším pěstitelem révy na Znojemsku. Dnes obhospodařuje 410 hektarů na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole či Lampelberg, kde umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“, kde si můžete adoptovat svou viničnou hlavu, o kterou se sami můžete po celý rok starat. Vinařství Lahofer si například odvezlo Zlatou medaili ze slovenské mezinárodní soutěže vín Muvina 2012 za Pálavu, výběr z hroznů 2011.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení