Sauvignon, Výběr z hroznů, 2013, Vinařství Vinopa, 0.75 l

Sauvignon, Výběr z hroznů, 2013, Vinařství Vinopa, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11058
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Odruda Sauvignon
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 38
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Vinopa. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Světle žlutá barva, vůně zralého angreštu s jemnými tóny bezinky, v chuti hluchavka a bílá broskev. Velmi příjemné víno s jemnou kyselinkou a svěžím kořenitým závěrem.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Zaječí
Alkohol13,0 % obj
Vinařství Vinopa

Vinařství Vinopa je rodinné vinařství a nachází se v obci Rakvice, která se rozprostírá v srdci naší největší vinařské Velkopavlovické podoblasti. Viniční tratě mají jihozápadní a jižní polohy, které jsou omílané teplými větry, které urychlují zrání hroznů. Vhodné klimatické podmínky, dobře živené hlinité půdy umožňují docílit velmi dobré cukernatosti a aroma hroznů. Vinařství bylo založeno v roce 1992 a v současné době obhospodařují 23 hektarů vinic. Nejvíce jsou vinice osázeny odrůdami: Chardonnay, Sauvignon, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Muškát moravský, Müller Thurgau, Zweigeltrebe, Svatovavřinecké, Frankovka a Cabernet Sauvignon. Ve vinařství je kladen důraz na vysokou kvalitu. Bílá vína vyrábí moderní metodou řízeného kvašení. Vína z tohoto vinařství jsou typická svým vyváženým poměrem mezi kyselinami a zbytkovým cukrem.