Sauvignon, Pozdní sběr, 2021, Patria Kobylí, 0.75 l

Sauvignon, Pozdní sběr, 2021, Patria Kobylí, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17831
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Sauvignon
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2021
Šarže 11-21
Uzávěr Korkový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je zlatožlutá. Vůně je široce ovocná a přináší jemně broskvové a černorybízové tóny. Buketní látky, přecházející i do chuti vína, umožňují plné vychutnání zralých broskví a černého rybízu. Celkový dojem dokresluje příjemně sladěná pikantní kyselinka se zbytkovým cukrem. V extraktivní dochuti lze najít jemný náznak mladých kopřiv.

Ocenění:

  • Valtické vinné trhy 2022 - zlatá medaileDoporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Obec: Kobylí
Trať: Holý kopec
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny7,9 g/l
Zbytkový cukr9,7 g/l
Bezcukernatý extrakt24,9 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení