Ryzlink vlašský, Rosnička zelená, Pozdní sběr, 2019, Znovín Znojmo, 0.75 l

-8 %
Ryzlink vlašský, Rosnička zelená, Pozdní sběr, 2019, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16536
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Rosnička zelená
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže 9324
Uzávěr Korkový uzávěr
185 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 37 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Ryzlink vlašský z ročníku 2019 potěší líbivou ovocnou vůní po letních jablkách, hruškách a zelených vinohradnických broskvích. V ústech je víno krásně hladké, čisté a harmonické. Oceníte příjemnou příchuť po kompotovaném angreštu, rynglích i jemnou minerálnost.

Doporučujeme podávat například k vepřovému masu nebo kvalitním sýrům. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 7 let.

 

Rosnička zelená

Rosnička je často spojovaná s předpovědí počasí. Právě počasí má v každém ročníku rozhodující vliv na charakter vín. Vína, ve kterých je projev počasí nejvýraznější, nesou označení Rosnička zelená.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Hustopeče
Trať: Růženy
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,5 g/l
Zbytkový cukr7 g/l
Bezcukernatý extrakt20,1 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.