Ryzlink rýnský, VOC, 2017, Vinařství Dufek, 0.75 l

Ryzlink rýnský, VOC, 2017, Vinařství Dufek, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14996
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Kategorie VOC
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 5117
Uzávěr Korkový uzávěr
210 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 8 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pondělí 5.10
Podrobnosti

Tento Ryzlink je plné minerální víno s výrazným buketem lipového květu, chutí sušených meruněk a velkou perzistencí. Víno bylo vyráběno s důrazem na odrůdovost a zrálo na kvasnicích s minimální užitím oxidu siřičitého. Víno je vhodné k delší archivaci.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 10 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Svatobořice-Mistřín
Trať: Tabule
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny8,1 g/l
Zbytkový cukr8 g/l
Vinařství Dufek

Vinařství Josef Dufek je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Svatobořicích-Mistřín na Moravě. Firma byla založena v roce 2003. Rodina se však vinařstvím zabývá více než 100 let. Majitelem je Josef Dufek ml., který pracoval v Itálii ve výzkumné vinařské stanici. Jejich výroba se provádí v rámci integrované produkce s maximální šetrností k přírodě. Používají nejmodernější technologie, jakými jsou pneumatické lisování, řízené kvašení, používání vinifikátorů, jablečnomléčné fermentace, případně doškolování některých vín v dubových sudech. Vína jsou lahvována na moderní plnící lince a následně uložena ke zrání na láhvi. Rozloha jejich vinic je 17ha. Převážná část produkce pochází z hroznů z vlastních vinic. Vinařství nabízí kvalitní, většinou přívlastková vína. Jejich motto je: „Všechno se podřizuje kvalitě.“