Ryzlink rýnský, Rosnička zelená, Pozdní sběr, 2020, Znovín Znojmo, 0.75 l

Ryzlink rýnský, Rosnička zelená, Pozdní sběr, 2020, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17171
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Rosnička zelená
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Šarže 0351
Uzávěr Korkový uzávěr
200 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
úterý 11.10
Osobně v Praze:
úterý 11.10 po 17:30
Přepravní společností:
středa 12.10
Podrobnosti

Poznejte Ryzlink rýnský z ročníku 2020 a užijte si jeho příjemnou vůni po vyzrálém ovoci, květinách a medu. V ústech potěší svěžestí, čistotou, mohutností a délkou chuťového projevu. Zaznamenáte příchuť po zeleném banánu, angreštu nebo ananasu.

Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 6 - 8 let.

 

Rosnička zelená

Rosnička je často spojovaná s předpovědí počasí. Právě počasí má v každém ročníku rozhodující vliv na charakter vín. Vína, ve kterých je projev počasí nejvýraznější, nesou označení Rosnička zelená.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Hustopeče
Trať: Na výsluní
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,7 g/l
Zbytkový cukr6,5 g/l
Bezcukernatý extrakt25,5 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.