Ryzlink rýnský, KRYO, Pozdní sběr, 2020, Zlomek & Vávra, 0.75 l

Ryzlink rýnský, KRYO, Pozdní sběr, 2020, Zlomek & Vávra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17314
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Výrobce Zlomek & Vávra
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Okamžiky
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Šarže 23/20
Uzávěr Korkový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Ve skleničce tohoto Ryzlinku rýnského světle zlatavé barvy můžete najít tóny připomínající sušené meruňky a dotek lipového květu. Tento Ryzlink rýnský nezklame i náročnější milovníky vína svou strukturovanou zemitou chutí připomínající rozkvetlé luční květy a mladý hráškový lusk. Vše je dokresleno šťavnatou kyselinkou. Lehký dotek odrůdově typických petrolejových tónů jen dokazuje potenciál zrání této odrůdy, proto se nemusíte bát uložit láhev tohoto vína do archivu.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let od lahvování.

 

Kolekce Okamžiky

Některé věci samovolně vyplynou. To se stalo právě u našich produktů z řady Okamžiky. Vznikly pro vzácné příležitosti a můžeme díky nim ukázat, jaké speciality lze z našich vlastních hroznů vyrobit. Do kolekce Okamžiky zařazujeme nejlepší vína ze sklepa dle velmi pečlivého výběru Libora, Petra, Tomáše a Radka. Doporučujeme všem gurmánům a lidem otevřeným novým chutím.

Obec: Boršice u Blatnice
Trať: Zábřeží
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny7,4 g/l
Zbytkový cukr0,5 g/l
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení