Ryzlink rýnský, Esentia Varietate, Zemské, 2012, Vinařství Kraus, 0.38 l

Ryzlink rýnský, Esentia Varietate, Zemské, 2012, Vinařství Kraus, 0.38 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 6736
Oblast Čechy
Podoblast Mělnická
Kategorie Zemské
Kolekce Esentia Varietate
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Šarže RR12EV
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Kraus. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Essentia varietate je exkluzivní řada přírodně sladkých vín. Díky použitému výrobnímu postupu lisování zmrazených hroznů nabízí koncentrovanou odrůdovou aromatiku s projevy exotického ovoce a citrusů.

Alkohol: 9,0 % obj.
Zbytkový cukr: 200,0 g/l
Kyseliny: 8,0 g/l

Doporučená teplota podávání: 9 - 10 °C

Skladujte bez přístupu světla tak, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Vinařství Kraus

Vinařství Kraus je rodinné vinařství, které najdeme ve městě Mělník. Nachází se v české vinařské oblasti, vinařská podoblast mělnická. V roce 1990 založil Doc. Ing. Vilém Kraus, CSc. podnik „Vinařský dům Bacchus”. Zaměřili se na produkci štěpovaných sazenic révy vinné a výrobu sudového vína. V roce 2004 Doc. Ing. Vilém Kraus, CSc. zemřel a přebírá vedení společnosti nejmladší syn Vilém Kraus. Dnes pracuje společně se svou manželkou Alenou a jeho matkou Ing. Danuší Krausovou. Postupně se produkce rozšířila o lahvovaná vína. Vlastní 22 hektarů vinic. Půdy jsou vápenité spraše, středně lehké půdy. Jejich roční produkce je 65.000l. Pěstují odrůdy: Hibernal, Viognier, Ryzlink rýnský, Müller Thurgau, Rulandské bílé, Ryzlink Rýnský, Rulandské šedé, Rulandské modré, Dornfelder, Zweigeltrebe a Modrý Portugal.