Rulandské modré, Kulaté víno, Výběr z hroznů, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l

-7 %
Rulandské modré, Kulaté víno, Výběr z hroznů, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14599
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Kulaté víno
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8419
Uzávěr Skleněný uzávěr
210 Kč
195 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 6 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Ušlechtilé červené víno z modrých hroznů Rulandské modré jistě osloví milovníky této tradiční odrůdy i příznivce nových trendů. Po přivonění objevíte atraktivní tóny po lesních borůvkách, vyzrálých švestkách nebo povidlech. V ústech zaujme svou čistotou, sametovostí, harmonií, vyhlazenou tříslovinou a kulatým tělem. Oceníte příjemnou příchuť po praženém kávovém zrnu, kvalitní čokoládě nebo lesním ovoci.

Doporučujeme podávat ke zvěřině nebo hovězímu masu. Víno má výborné předpoklady k archivaci.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl skleněný uzávěr zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 7 - 9 let.

 

Kulaté víno

Tato řada vznikla spoluprací Znovínu Znojmo a Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Spolu vytvořili řadu chuťově zakulacených pinotů, které inspirovalo iracionální Ludolfovo číslo ? ~ 3,14.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Uherčice
Trať: Bílá hora
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny4,3 g/l
Zbytkový cukr4 g/l
Bezcukernatý extrakt31,9 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.