Pinot Gris, Zemské, 2016, Arte Vini, 0,75 l

Akce
Pinot Gris, Zemské, 2016, Arte Vini, 0,75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12945
Oblast Morava
Výrobce Arte Vini
Odruda Pinot gris
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
CNM 22,5
Šarže L-201709
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Arte Vini. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno sytě žluté barvy se zlatými okraji. Ve vůni se snoubí sušené bylinky, lesní med a rozinky. V chuti je víno mohutné, s tóny sušené grepové kůry, přezrálých hroznů a exotického černého čaje. Po dobu 3 měsíců zrálo v dubových sudech.

Doporučujeme podávat k rybím předkrmům, těstovinám a k drůbeži. Perfektní je k s sýrům s ušlechtilou bílou plísní.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 3-4 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Oblekovice
Trať: Načeratický kopec
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,5 g/l
Zbytkový cukr2,5 g/l
Arte Vini

Vinařství Arte Vini vyrábí vysoce kvalitní vína v Novém Šaldorfu nedaleko Znojma. V sortimentu naleznete suchá bílá a červená vína a polosladké bílé z odrůdy Pálava. Pokladem je také vyhlášený Kravák. Vína vycházejí z moravské vinařské tradice, přinášejí radost a příjemné zážitky pokaždé, když máte možnost je ochutnat. Vinice jsou obhospodařovány výhradně biologicky udržitelným způsobem šetrným k životnímu prostředí. Ke správnému zrání vín dochází ve více než 140 let starém sklepě. Svěží ovocná vůně, harmonická a vyvážená chuť, elegance a netradiční etiketaa. To jsou vína Arte Vini.