Pálava, Výběr z hroznů, 2019, Zlomek & Vávra, 0.75 l

Nové
Pálava, Výběr z hroznů, 2019, Zlomek & Vávra, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17870
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Výrobce Zlomek & Vávra
Odruda Pálava
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Okamžiky
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2019
CNM 25,4
Šarže 28/19
Uzávěr Korkový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Bezpochyby další víno, které utváří naši kolekci Okamžiků. Do této lahve jakoby se zavřely plody vyzrálých oranžových peckovin. Veselou hravost broskví a nektarinek doplňuje cukrový meloun cantaloupe, kterou dokresluje pikantní meruňková kyselinka. Také vám něco prozradíme – nejoblíbenější Okamžik našeho vinohradníka Petra.

Ocenění:

  • Vinařské Litoměřice - zlatá medaile
  • Concours Mondial du Bruxelles - stříbrná medaile
  • Grand Prix Vinex - stříbrná medaile
  • Festwine - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let od lahvování.

 

Kolekce Okamžiky

Některé věci samovolně vyplynou. To se stalo právě u našich produktů z řady Okamžiky. Vznikly pro vzácné příležitosti a můžeme díky nim ukázat, jaké speciality lze z našich vlastních hroznů vyrobit. Do kolekce Okamžiky zařazujeme nejlepší vína ze sklepa dle velmi pečlivého výběru Libora, Petra, Tomáše a Radka. Doporučujeme všem gurmánům a lidem otevřeným novým chutím.

Obec: Ořechov
Trať: Háje
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,2 g/l
Zbytkový cukr24 g/l
Bezcukernatý extrakt24,6 g/l
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení