Pálava, Výběr z hroznů, 2018, Vinařství Hanzel, 0.75 l

Pálava, Výběr z hroznů, 2018, Vinařství Hanzel, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15296
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Vinařství Hanzel
Odruda Pálava
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2018
CNM 25,6
Šarže 8918
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Hanzel. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Robusní, plné víno je vyrobené z nádherně vyzrálých hroznů, které vínu dali sytě zlatou barvu a medovou vůni s podtóny hrozinek a rozkvetlé růže. Chuť je medově vyzrálá, intenzivní, připomínající kompotované meruňky s meduňkovým nádechem.

Doporučujeme podávat s výrazně kořenitým jídlem, lehkými sorberty nebo citronovou zmrzlinou.

Ocenění:

  • Salon vín 2019 - zlatá medaile (100 nejlepších vín ČR)

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10°C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3-5 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Dyje
Trať: Babičák
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny7,2 g/l
Zbytkový cukr31,2 g/l
Vinařství Hanzel

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole. Vína  jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává těmto vínům výjimečný a osobitý charakter. Od roku 2014 je vinařství Hanzel součístí skupiny LAHOFER.