Pálava, Výběr z hroznů, 2015, Vinařství Vladimír Tetur, 0.75 l

Pálava, Výběr z hroznů, 2015, Vinařství Vladimír Tetur, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11684
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Odruda Pálava
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 513
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Vladimír Tetur. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Barva vína je zlatožlutá. Vůně velmi výrazná, atraktivní květnato kořenitá. Podobně jako u Tramínu červeného jsou lehce cítit růže a fialky. Toto extraktivní víno s harmonickou kyselinkou a medovou dochutí je polosladké, což ještě umocňuje jeho plnost.

Obec: Velké Bílovice

Alkohol: 13,5 % obj.
Zbytkový cukr: 16,6 g/l
Kyseliny: 6,4 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 8 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Alkohol13,5 % obj
Zbytkový cukr16,6 g/l
Vinařství Vladimír Tetur

Toto rodinné vinařství vzniklo v roce 1992 v moravské obci Velké Bílovice. Z původně malého vinného sklepa se vinařství pod vedením Vladimíra Tetura postupně vyvinulo v moderní vinařství. S tím je spojen také moderní design vinařství i jeho produktů. Víno pěstují na 12 hektarech vlastních vinic a dále odebírají vinné hrozny od stálých a prověřených dodavatelů výhradně z Velkých Bílovic. Zpracovávají 12 bílých a 11 červených odrůd v mnoha kvalitativních skupinách. Vína jsou často oceňována ve vinařských soutěžích, jako jsou Grand Prix Vinex, Valtické vinné trhy, Weinparade Poysdorf, Muvina v Prešově apod.