Pálava, Terroir Club, Výběr z hroznů, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l

Pálava, Terroir Club, Výběr z hroznů, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14888
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Odruda Pálava
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Terroir Club
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8380
Uzávěr Korkový uzávěr
175 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 30 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
pondělí 26.10
Podrobnosti

Romantické víno odrůdy Pálava z jižní části znojemského regionu jistě potěší milovníky svůdně nasládlých a zároveň jarně svěžích vín. Po přivonění objevíte atraktivní vůně po vyzrálých broskvích, exotickém ananasu a opojném jasmínu. V ústech pohladí líbivý zbytkový cukr vyvážený příjemnou kyselinou. Oceníte ovocnou příchuť po meruňkách, vyzrálém angreštu nebo banánu.

Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo rybám.

Ocenění:

  • Národní soutěž vín 2019 - zlatá medaile a vítěz kategorie

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 6 - 8 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Hnanice
Trať: U Chlupa
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,9 g/l
Zbytkový cukr23,8 g/l
Bezcukernatý extrakt23,2 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.