Muškát moravský / Pálava, Výběr z hroznů, 2019, Vinařství Kovacs, 0.75 l

Muškát moravský / Pálava, Výběr z hroznů, 2019, Vinařství Kovacs, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15642
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Odruda Cuvée
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Family reserve
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže 30/19
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Kovacs. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je zlatavá s odlesky slunce. Vysoce intenzivní sladká vůně nám nabídne kvetoucí růže, černý bez, cukrový meloun a jemné tóny pomerančů. Plná chuť se snoubí se svěží kyselinkou citrusových plodů přelitých lesním medem.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,2 g/l
Zbytkový cukr40,6 g/l
Bezcukernatý extrakt31,6 g/l
Vinařství Kovacs

Vinařství Kovacs najdeme v obci Novosedly, která patří do Mikulovské vinařské podoblasti. Jedná se o středně velkou vinařskou firmu. Vinařství bylo založeno v roce 1997. Řídí se mottem "Umění ve víně". Vinařství vede od jeho počátku Ing. Miroslav Kovács. Rozloha jejich vinic je 32 ha. Převažující podloží jsou tmavé spraše, písčito-jílovité, písčito-kamenité a vápenité. Jejich roční produkce je kolem 250.000 láhví vína. Používají šetrné moderní technologie. Vinařství Kovacs nabízí široký sortiment vín od suchých odrůdových vín až po vína polosuchá či polosladká. Vždy však jde výhradně o vína přívlastková.