Muškát moravský, Mladé víno, 2019, Vinařství Kovacs, 0.75 l

Muškát moravský, Mladé víno, 2019, Vinařství Kovacs, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15127
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kategorie Zemské
Kolekce Mladé víno
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže 51/19
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Kovacs. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Toto víno má svěží aroma lipového medu a muškátového oříšku. Chuť je svěží a lahodná. Citrusové plody se skvěle doplňují s jemnou kyselinkou.

Doporučujeme podávat k lehším pokrmům z drůbeže, k husičce a ke kačence nebo jen tak na dlouhé večery.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je konzumujte jako mladé.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
Kyseliny6,8 g/l
Zbytkový cukr13,9 g/l
Bezcukernatý extrakt19 g/l
Vinařství Kovacs

Vinařství Kovacs najdeme v obci Novosedly, která patří do Mikulovské vinařské podoblasti. Jedná se o středně velkou vinařskou firmu. Vinařství bylo založeno v roce 1997. Řídí se mottem "Umění ve víně". Vinařství vede od jeho počátku Ing. Miroslav Kovács. Rozloha jejich vinic je 32 ha. Převažující podloží jsou tmavé spraše, písčito-jílovité, písčito-kamenité a vápenité. Jejich roční produkce je kolem 250.000 láhví vína. Používají šetrné moderní technologie. Vinařství Kovacs nabízí široký sortiment vín od suchých odrůdových vín až po vína polosuchá či polosladká. Vždy však jde výhradně o vína přívlastková.