Müller Thurgau, K2 Ořechová hora, Pozdní sběr, 2022, Vinařství Kadrnka, 0.75 l

Müller Thurgau, K2 Ořechová hora, Pozdní sběr, 2022, Vinařství Kadrnka, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17982
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2022
CNM 22
Šarže 05/22
Uzávěr Šroubový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový závěr zalit vínem. Hrozny pro výrobu tohoto vína byly sbírány: 19.9.2022

Řada K2

Víno ovocné, květnáté, svěží, suché a dobře pitelné lehčího typu. Víno většinou pochází zmaldších vinic - do 15let, tvořené v nerezu s jemnou prací míchání na kvasnicích.

Obec: Březí
Trať: Ořechová hora a Liščí vrch
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny7 g/l
Zbytkový cukr0,8 g/l
Vinařství Kadrnka

Rodinné vinařství Kadrnka je držitelem titulu Vinařství roku 2022. Nachází se ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti slavné Pálavy a Dunajovských vrchů. Vinohradnictví a výrobě vína se rodina věnuje již řadu let. Jindřich se svou rodinou jsou již čtvrtou generací, která ve vinařství pokračuje. Ve vinici a ve sklepě pracuje Jindřich už od dětství, ale prvním a nejdůležitějším profesním krokem bylo jeho první zaměstnání - v roce 2001 nastoupil do Mikrosvín Mikulov, kde získal mnoho zkušeností a vědomostí. Poté měl několik let na starost výrobu vín v sousedním Vinařství Volařík.

Odtud byl už jen malý krok k vlastnímu vinařství. V něm klade důraz na všechny práce ve vinici, co nejméně chemických zásahů, co nejšetrnější přístup ke keři, hroznu a vínu celkově. Pěstuje především odrůdy typické pro tuto oblast v čele s Ryzlinkem vlašským.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení