Hibernal, Výběr z hroznů, 2020, Vinařství Štěpánek, 0.75 l

Nové
Hibernal, Výběr z hroznů, 2020, Vinařství Štěpánek, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16637
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Odruda Hibernal
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2020
Šarže 2120
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Štěpánek. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Intenzivní žlutozelená barva. Ve velmi výrazné vůni nalezneme květ mučenky, černý rybíz a dominuje přezrálá broskev. Chuť je díky vyšší kyselince příjemně ovocná.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Mutěnice
Trať: Úlehle
Alkohol11,0 % obj
Kyseliny8,2 g/l
Zbytkový cukr35 g/l
Vinařství Štěpánek

Vinařství Štěpánek je rodinná firma v Mutěnicích na Moravě. Vinařství založili v roce 2006 otec a syn. Z původního klasického vinného sklípku se v roce 2005 přestěhovali do nově zbudovaného objektu, který je postaven mezi vinicemi. Rozloha jejich vinic je jeden hektar. Zbytek hroznů nakupují od stálých dodavatelů. Zaměřují se pouze na zpracování moravských hroznů. Vinařství se specializuje na výrobu lehce ovocných vín, s nižším obsahem alkoholu a zbytkovým cukrem. Roční produkce je kolem 30.000l. Vyrábí především bílá a růžová vína (v poměru 70% bílých a 30% rosé). Pěstují především odrůdy: Rulandské šedé, Hibernal, Tramín červený, Sauvignon a Dornfelder.