Frankovka, Slámové víno, 2019, Vinařství Dufek, 0.2 l

Frankovka, Slámové víno, 2019, Vinařství Dufek, 0.2 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16987
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Odruda Frankovka
Kategorie Slámové víno
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2019
Šarže 7219
Uzávěr Korkový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno má světlou barvu, ve vůni je ovocité se stopami višní až jahod. Vysoký zbytek cukru umocňuje mohutnost tohoto vína.

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Obec: Svatobořice-Mistřín
Trať: Tabule
Alkohol9,0 % obj
Kyseliny9,1 g/l
Zbytkový cukr227,2 g/l
Vinařství Dufek

Vinařství Josef Dufek je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Svatobořicích-Mistřín na Moravě. Firma byla založena v roce 2003. Rodina se však vinařstvím zabývá více než 100 let. Majitelem je Josef Dufek ml., který pracoval v Itálii ve výzkumné vinařské stanici. Jejich výroba se provádí v rámci integrované produkce s maximální šetrností k přírodě. Používají nejmodernější technologie, jakými jsou pneumatické lisování, řízené kvašení, používání vinifikátorů, jablečnomléčné fermentace, případně doškolování některých vín v dubových sudech. Vína jsou lahvována na moderní plnící lince a následně uložena ke zrání na láhvi. Rozloha jejich vinic je 17ha. Převážná část produkce pochází z hroznů z vlastních vinic. Vinařství nabízí kvalitní, většinou přívlastková vína. Jejich motto je: „Všechno se podřizuje kvalitě.“

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení