Frankovka, Kabinet, 2012, Vinařství pod Hradem, 0.75 l

-27 %
Frankovka, Kabinet, 2012, Vinařství pod Hradem, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 7921
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Odruda Frankovka
Kategorie Kabinet
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Šarže 2116
205 Kč
149 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Lososová až starorůžová barva tohoto vína evokuje jemnost i v ostatních senzorických vlastnostech. Vůně je jemná po červených plodech, především jahodách a červeném rybízu. Chuť je svěží, ale zároveň pikantní. Víno je velmi perzistentní.

Doporučujeme podávat v kombinaci s kozími sýry nebo jen tak při přátelském posezení.

Obec: Hovorany
Trať: Zadní díly

Alkohol: 12,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 5 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Vinařství pod Hradem

Vinařství pod Hradem najdete v obcích Klentnice a Pavlov, nacházejících se uprostřed známých a velice zajímavých pálavských přírodních lokalit. Vinařství pod Hradem je rodinné vinařství a produkuje vína výhradně z vlastních vinic, které spadají pod mikulovskou podoblast. V nabídce vinařství najdete špičková přívlastková vína vysoké kvality a velkou novinkou je zakoupení plnící linky na tzv. Bag in boxy, která je nejmodernější v ČR. V Bag in boxech najdete kvalitní vína vyšší kategorie z odrůd Rulandské šedé, Chardonnay, Svatovavřinecké, Merlot apod. Vína z Pálavy jsou jedinečná a vína z Vinařství pod Hradem jsou toho důkazem.