Frankovka, Kabinet, 2012, Vinařství pod Hradem, 0.75 l

Frankovka, Kabinet, 2012, Vinařství pod Hradem, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 7921
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Odruda Frankovka
Kategorie Kabinet
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Šarže 2116
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství pod Hradem. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Lososová až starorůžová barva tohoto vína evokuje jemnost i v ostatních senzorických vlastnostech. Vůně je jemná po červených plodech, především jahodách a červeném rybízu. Chuť je svěží, ale zároveň pikantní. Víno je velmi perzistentní.

Doporučujeme podávat v kombinaci s kozími sýry nebo jen tak při přátelském posezení.

Obec: Hovorany
Trať: Zadní díly

Alkohol: 12,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 5 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Vinařství pod Hradem

Vinařství pod Hradem najdete v obcích Klentnice a Pavlov, nacházejících se uprostřed známých a velice zajímavých pálavských přírodních lokalit. Vinařství pod Hradem je rodinné vinařství a produkuje vína výhradně z vlastních vinic, které spadají pod mikulovskou podoblast. V nabídce vinařství najdete špičková přívlastková vína vysoké kvality a velkou novinkou je zakoupení plnící linky na tzv. Bag in boxy, která je nejmodernější v ČR. V Bag in boxech najdete kvalitní vína vyšší kategorie z odrůd Rulandské šedé, Chardonnay, Svatovavřinecké, Merlot apod. Vína z Pálavy jsou jedinečná a vína z Vinařství pod Hradem jsou toho důkazem.