Franceska rosé, Jakostní známkové, 2020, VINO HORT, 0.75 l

Nové
Náš tip
Franceska rosé, Jakostní známkové, 2020, VINO HORT, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16407
Oblast Morava
Odruda Cuvée
Kategorie Jakostní známkové
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2020
Šarže 7/20
Uzávěr Skleněný uzávěr
239 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 27 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Velmi stylové růžové víno z odrůd Frankovka a Zweigeltrebe. Jeho vůně se pozvolna uvolňuje v tóninách čerstvých třešních, které nepozorovaně přechází do chuti. Víno je lehké, s příjemnou kyselinou. Chcete-li zažít povznášející letní odpoledne, držíte v rukou to pravé.

Doporučujeme podávat jako mladé k těstovinám a sladkovodním rybám.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl skleněný uzávěr zalit vínem. Víno lze archivovat nejméně do roku 2022.

 

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
Kyseliny6,4 g/l
Zbytkový cukr6,1 g/l
Vinařství VINO HORT

Historie Vinařství VINO HORT sahá do roku 1999, kdy bylo založeno. Vinný sklep vinařství se nachází v Dobšicích u Znojma. Vinařství nedisponuje vlastními vinicemi a hrozny pro výrobu vína pocházejí od prověřených a stálých dodavatelů z prověřených a předem dohodnutých vinic. Výnosnost na jednom keři musí být menší než 2kg s možností další redukce na ledové nebo botrytické víno. Vinařství klade důraz na pečlivý výběr zdravých hroznů s fyziologickou vyzrálostí. Filozofií vinařství jsou dvě slova: "Odrůda a Poloha". Vinařství se při výrobě vína nebojí experimentů a nových technologických postupů, které jsou v souladu s přírodou. Stále více se zaměřují na metodu battonage a sur-lie. Největší úspěchy zaznamenává vinařství ve výrobě růžových vín.