Dunaj, Zemské, 2018, Vinařství Výmola, 0.75 l

Náš tip
Dunaj, Zemské, 2018, Vinařství Výmola, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15587
Oblast Morava
Odruda Dunaj
Kategorie Zemské
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
CNM 27
Šarže 22-18
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Výmola. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno z velmi vyzrálých hroznů, které zrálo 12 měsícu v dubovém sudu. Sytá tmavě červená barva, vůně přezrálých višní s čokoládovým nádechem. V chuti plné, silné červené víno.

 

Doporučená teplota podávání: 14 - 16 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,0 % obj
Kyseliny5,7 g/l
Zbytkový cukr0,8 g/l
Vinařství Výmola

Vinařství Výmola hospodaří na 10 ha vlastních vinic v obci Mikulčice. Nosnou odrůdou vinařství je Ryzlink rýnský z viniční trati Na stráni. Pro výrobu vína používají výhradně hrozny z vlastních vinic, kromě tradičních odrůd pěstují také méně rozšířené odrůdy jako Saphira nebo Viognier.  Zpracování hroznů probíhá za použití moderních technologií  mimořádně šetrným způsobem, což umožňuje výrobu vín s typickým charakterem pro danou odrůdu za použití minimálního množství přidaných látek. Vinařství se nachází v malebné sklepní uličce "Těšické Bůdy". Součástí vinařství je také penzion s kapacitou 25 lůžek. Degustace probíhají přímo ve sklepě a končí v degustační místnosti s výhledem na vinice.