Dornfelder, Zemské, 2019, Vinařství Bílkovi, 0.75 l

Dornfelder, Zemské, 2019, Vinařství Bílkovi, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16554
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Vinařství Bílkovi
Odruda Dornfelder
Kategorie Zemské
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže 31-19
Uzávěr Korkový uzávěr
175 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
pozítří
Osobně v Praze:
pozítří po 17:30
Přepravní společností:
úterý 26.10
Podrobnosti

Víno nádherně tmavě višňové barvy. Vůně je ovocná, připomínající marmeládu a višně v čokoládě. Chuť je krásně sladěná, plná, intenzivní s dlouhou dochutí. Víno zrálo 12 měsíců v dubových sudech.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Alkohol12,5 % obj
Vinařství Bílkovi

Každý člen naší rodiny od malička vyrůstal v prostředí vína a vinic. Jedná se o poslání, osud? My to vnímáme jako obrovské štěstí. Je krásné sledovat vývoj keře révy od stádia sazeničky do tak očekávané první sklizně, je krásné radovat se z vydařeného ročníku a těšit se na další. Odborná znalost je stejně důležitá jako příznivé počasí či kvalitní půda. Naše touha vědět o víně víc nás přivedla ke studiím na Vinařské škole, obor vinohradnictví a vinařství úspěšně absolvovali všichni členové rodiny.

Révu vinnou pěstujeme ve viničních tratích v celém katastru Velkých Bílovic.Vína vyrábíme převážně z hroznů vlastní produkce, což je jeden z předpokladů pro produkci kvalitních vín. Při zpracování hroznů vycházíme z tradičních poznatků výroby vína s použitím moderních technologií. Naší filozofií je produkovat příjemná vína, čehož lze dosáhnout precizností, pokorou a být vínu na blízku, když volá. Naší hlavní ingrediencí je láska k vínu....