LIKVIDACE SKLADU !!! - slevy až 50 %, více než 200 zlevněných položek

Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA

Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA Země původu
Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA
Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA
Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA
Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA
Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA
Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA
Degustace Na Soutoku 5+1 ZDARMA
Vlastnosti
ID produktu 17923
Oblast Morava
Zařazení Tiché víno
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

V tomto balíčku najdete novinky ročníku 2022 i stálice 2021  z malého rodinného Vinařství Na Soutoku

K pěti lahvím, mezi kterými je nová polosuchá Pálava a netypicky sladší Dornfelder SWEET Vám zdarma přidáme dlouho očekávanou novinku Rulandské modré BLONDE. Tenhle klaret lehce cibulové barvy se konečně vrací po čtyřleté pauze a vzniklo pouze 693 lahví.

A v balíčku samozřejmě nemůže chybět ani výrazně "zelený" Sauvignon - tekutá vizitka vinařství. Kompletní eznam vín najdete níže.

 

Karel Průša a jeho rodina se obchodu s vínem věnuje přes 20 let a od roku 2011 v Břeclavi produkuje i vynikající vína v malých šaržích ve vlastním vinařství. Vína získávají vysoká hodnocení mezi odbornou i laickou veřejností a určitě byste je měli ochutnat.

Pokud by Vás zajímalo více z produkce Karla Průši, posledním přírůstkem do rodinné firmy je moderní slovenské vinařství Predium Vráble.

Karel Průša - Vinařství Na Soutoku

Vinařství Na Soutoku je rodinné vinařství. Najdeme ho na kraji města Břeclav. Asi 15 km od vinařství se nachází soutok řek Moravy a Dyje. Je to zároveň i místo, kde se setkávají hranice mezi ČR, Slovenskem a Rakouskem. V roce 2011 ho založil Ing. Karel Průša CSc., který se vínem z výrobního i výzkumného hlediska zabývá od roku 1972. Samotnou výrobou vína se zabývá mladší syn, Ing. Karel Průša ml. O obchod a propagaci se stará starší syn, Ing. Přemysl Průša. Nevlastní žádné vinice. Hrozny vykupují od prověřených dodavatelů. Jejich filozofií je se naplno věnovat výrobě a práci ve sklepě. Způsob výroby je založen na kombinaci tradičních postupů a tradici výroby vína na Moravě, s nejmodernějšími postupy. Na výrobu bílých vín pěstují odrůdy: Sauvignon, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Chardonnay, Rulandské šedé a Tramín červený. Na výrobu červených vín pěstují odrůdy: Rulandské modré, Modrý Portugal, Dornfelder, Cabernet Moravia, André, Merlot, Frankovku a Zweigeltrebe.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení